Jeigu klasikiniai lubų ir sienų apdailos sprendimai kiek pabodo, verta paieškoti daug modernesnių ir, svarbiausia, palankesnių žmogaus sveikatai bei aplinkai sprendimų. UAB „Moderni izoliacija“ pristato Latvijoje gaminamas ir visame pasaulyje naudojamas medienos vilnos plokštes CEWOOD. Šios plokštės puikiai tinka lubų ir sienų dekorui bei suteikia daugybę privalumų: yra maksimaliai natūralios sudėties, būdinga efektyvi triukšmo sugertis, geresnis patalpos akustinis komfortas ir mikroklimatas.

LUBŲ IR SIENŲ PLOKŠTĖS – VISA PALETĖ PRIVALUMŲ

CEWOOD plokštės gaminamos iš trijų 100 % natūralių žaliavų: medienos drožlių, vandens ir cemento. Dėl natūralių medžiagų ir ga-
mybos būdo plokštės atrodo estetiškai ir patraukliai, jas galima naudoti papildomai neapdorojant. Be to, jos išlaiko medienai būdingas savybes: komfortą, patalpos termoreguliaciją ir drėgmės tolygumą.

Jos ekologiškos ir nekenkia sveikatai, gaminamos iš PEFC sertifikuotos medienos, naudojant žaliąją energiją.

AKUSTINIS KOMFORTAS IR PATALPŲ ESTETIKA

Viena svarbiausių CEWOOD medžio vilnos plokščių savybių – puiki garso izoliacija. Akustinės plokštės tinka įvairiems dizaino sprendimams, todėl puikiai pritaikomos viešųjų ir gyvenamųjų pastatų interjerams. Dėl natūralios sudėties ir išskirtinių parametrų šios plokštės dažnai naudojamos didesnės akustinės apkrovos patalpose, kur garso izoliavimas ir triukšmo sugertis labai svarbus aspektas. CEWOOD medžio vilnos plokštės – apdaila, išsiskirianti neišsemiamomis dizaino galimybėmis, derinant skirtingus plokščių matmenis, storius, spalvas ir faktūras, šitaip suteikiant interjerui ypatingumo. Mokyklose, vaikų darželiuose, SPA kompleksuose, sporto salėse, kultūros centruose ir kituose viešuosiuose pastatuose, kuriems tenka didelė akustinė apkrova, garso sugerties klausimas yra toks pat svarbus, kaip ir natūralios medžiagų ypatybės, gaisrinė sauga, prieinama kaina ir estetiškumas. CEWOOD medžio vilnos plokštės sujungia šias visas savybes į visumą, todėl sulaukė pripažinimo įvairių užsienio šalių, Latvijos bei Lietuvos rinkose.

CEWOOD medžio vilnos plokštės – unikali medžiaga, turinti daugybę puikių savybių:

  • akustika – ypač gera garso sugertis;
  • ekologija – plokštės pagamintos iš natūralių medžiagų aplinkai palankiu būdu;
  • sveikata – plokštės sukuria palankų žmogaus organizmui mikroklimatą, yra antialerginė medžiaga;
  • estetika – didelis tekstūrų ir atspalvių pasirinkimas;• ilgalaikiškumas – plokštės nepakeičia savybių bėgant laikui;
  • gaisrinė sauga – puikūs gaisrinės saugos rodikliai (A2, B-s1, d0);
  • patogumas – paprastas ir greitas montavimas, nesudėtingas pjovimas, prieinama kaina.

Metinis „Auksinio pušies kankorėžio“ (latv. „Zelta čiekur“) apdovanojimas – aukščiausio lygio pripažinimas už reikšmingus pasiekimus ir indėlį į miškininkystės sektorių Latvijoje, kurį CEWOOD pelnė nominacijoje „Už
inovatyvią verslininkystę“.

© 2024 Moderni izoliacija.

Kontaktinė forma

    Log in with your credentials

    Forgot your details?